Logo Facebook
Facebook

 

Projektowanie ogrodów - architekt krajobrazu z Warszawy

Przydomowy ogród może być oazą spokoju nawet w tak zabieganym mieście jak Warszawa. Relaksowi sprzyjają ulubione kolory oraz świeże powietrze. Przestrzeń ogrodu może być wspaniałą strefą, w której harmonijnie skomponowane formy, kształty i barwy dają miejsce do błogiego wypoczynku, aktywnego spędzania czasu wolnego, spotkań z przyjaciółmi oraz posiłków z najbliższymi pod gołym niebem. Dla wielu osób, ogród jest ulubionym miejscem w całym domu. Warto więc założyć ogród swoich marzeń. Profesjonalny projekt ogrodu, wcale nie musi mieć wygórowanej ceny.

 

Masz już pomysł na aranżację przestrzeni ogrodowej? A może dopiero szukasz inspiracji? Z nami możesz stworzyć idealny projekt ogrodu. Od lat współpracujmy ze znaną warszawską projektantką Kamilą Tomasiewicz. Planując założenie ogrodu, najpierw projektant musi na spotkaniu określić, jaką będzie on spełniał rolę oraz jakie są wymagania klienta. Istotne jest czy ogród jest przeznczony do spotkań z przyjaciółmi, ma pełnią rolę placu zabaw lub jedynie dekoracyjną. Cena kształtuje się w zależności od tego, jakie elementy oraz rośliny będą wykorzystywane w projekcie. Nasz zespół dojeżdża do każdego klienta z Warszawy. 

Cena założenia ogrodu ustalana jest indywidualnie. Po spotkaniu oraz szczegółowym poznaniu potrzeb możemy określić jak zorganizować przestrzeń wypoczynkową oraz rekreacyjną. Od czasu jakim dysponuje klient, zależy dobór roślin – mniej lub bardziej wymagających. Jeśli ogród będzie strefą do zabawy dzieci, należy sprawić, żeby była ona jak najbardziej bezpieczna. Jeśli mieszkańcami są również zwierzęta, klomby kwiatowe trzeba umiejscowić w taki sposób, by nie zostały uszkodzone.

 

Złożenie ogrodu to inwestycja dla całej rodziny – to właśnie tam spędzamy bezcenne chwile z najbliższymi. Należy przemyśleć, w jakim charakterze go zaprojektować. Różne trendy w ogrodnictwie pozwalają na odnalezienie własnego stylu. Dla przykładu, można założyć ogród utrzymany w klimacie romantycznym z nastrojowymi altanami i meblami w stylu vintage. Styl francuski charakteryzuje się regularnie formowanymi bryłami zieleni i równo przystrzyżonym trawnikiem. Przeciwieństwem, mogą być kwiatostany sprawiające wrażenie nieuporządkowanych. Cokolwiek będzie Twoją inspiracją, zapraszamy do współpracy z naszą firmą w Warszawie. Oferujemy profesjonalne doradztwo, przygotowanie projektu, założenie ogrodu, kompleksowe usługi pielęgnacyjne oraz atrakcyjne ceny.

Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plŚrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plOdkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.probioemy.waw.plŚrodki ochrony roślin, ekologiczny ogród
www.czyszczenie-wykladzin.com.plPranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plCzyszczenie kostki brukowej
www.tchservice.plWdrażanie HACCP, dezynfekcja, deratyzacja
www.proceduryhigieniczne.plProcedury higieniczne i sanitarne
www.ekologicznyogrod.euProjektowanie ogrodów, ekologiczne uprawy