Logo Facebook
Facebook

Pielęgnacja i konserwacja ogrodów w Warszawie

 

Dzięki regularnej pielęgnacji i konserwacji, możemy stworzyć swój wymarzony ogród. Piękny ogród, zarówno na wsi, jak i w dużym mieście takim jak Warszawa, stanowi oazę spokoju. Pozwala ukoić nerwy po pracy, odstresować się na świeżym powietrzu oraz odpocząć wśród drzew i kwiatów.

 

Odpowiednio zaprojektowany ogród, będzie wyglądał estetycznie i urzekał swoim wyglądem domowników i gości. Konserwacja i troskliwa opieka sprawią, że będzie to nie tylko Twoje ulubione miejsce w domu, ale także doskonała przestrzeń do organizowania przyjęć Garden Party.

 

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Nasz przedstawiciel dojeżdża do każdego klienta w Warszawie i wspólnie dobiera optymalne warunki współpracy, ustala cenę lub przygotowuje ofertę. Nasza firma jest oficjalnym warszawskim przedstawicielem i dystrybutorem firmy ProBiotics Polska, producenta ProBio Emów.

 

Praca w ogrodzie z zastosowaniem pożytecznych mikroorganizmów daje prawdziwą przyjemność i radość. W pierwszym roku stosowania, nie wszystkie zmiany będą natychmiast zauważalne, ponieważ gleba regeneruje się dość wolno. Jednak osoby zaprzyjaźnione ze swoim ogrodem i mające „wprawne oko” szybko zauważą, gdzie zostały zastosowane ProBio Emy.

 

Oferta cenowa zostaje zaproponowana po uzgodnieniu wszystkich prac, jakie będą wykonywane. Gwarantujemy przejrzystą i klarowną kalkulację cenową oraz rzetelną i profesjonalną obsługę. Poleska w Warszawie to zespół wyspecjalizowanych osób w pielęgnacji i konserwacji ogrodów. Wszyscy nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu posługiwania się ProBio Emami oraz ze znajomości zasad BHP.

 

Preparaty używane podczas naszej pracy posiadają niezbędne atesty PZH, a zastosowane w nich komponenty ulegają biodegradacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Środowiska). Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym parkiem maszynowym, co umożliwia nam wykonanie każdego zlecenia.

 

Posiadamy certyfikat: Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

 

Jeśli nie masz czasu odpowiednio zająć się ogrodem, warto zadanie to oddać profesjonalistom. Jako firma z branży ogrodniczej oferujemy kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne ogrodu oraz usługi z zakresu czyszczenia elementów ogrodowych, tarasu, kostki brukowej itd. Proponujemy kilka, w zależności od potrzeb, pakietów pielęgnacyjnych, np.: pakiet roczny (kompleksowy), pakiet sezonowy (wiosenny lub jesienny), pakiet „piękny trawnik” oraz „ogrodnik na telefon”. Ceny pakietów ustalane są indywidualnie, w zależności od kondycji ogrodu i wykonywanych w nim prac.

 

  • Roczny pakiet pielęgnacyjny - obejmuje kompleksowe usługi ogrodnicze od wczesnej wiosny do późnej jesieni (4 wizyty w miesiącu). W ramach pakietu możecie się Państwo spodziewać takich prac jak: zaszczepienie ProBio Emów na terenie ogrodu, koszenie, wertykulacja i odchwaszczanie trawników, badanie pH trawnika, przycinanie i regulację koron drzew oraz krzewów, ochronę sanitarną roślin, zabiegi pielęgnacyjne i rewitalizujące rośliny. Sezonowe prace porządkowe, wiosenne porządki, grabienie zeschłych liści, przygotowanie ogrodu do zimy. Na Państwa zlecenie podejmujemy się również odśnieżenia posesji, dróg dojazdowych, alejek w ogrodzie. Usuniemy śnieg oraz lód zalegający na tarasach, balkonach i dachach. W skład tego pakietu wchodzą również ekologiczne opryski drzew i krzewów preparatem Ema 5 z wrotyczem, zwalczanie komarów, opryski odstraszające owady, opryski ekologicznymi olejkami.
  • Wiosenny pakiet pielęgnacyjny – w skład pakietu wchodzi sprzątanie „po zimie”, zaszczepienie ProBio Emów, usunięcie włókniny, tkanin ochronnych i słomianych chochołów z roślin, ekologiczne opryski Ema5, przycinanie obumarłych części roślin, wertykulacja trawnika i pierwsze koszenie.
  • Jesienny pakiet pielęgnacyjny – w skład pakietu wchodzi wertykulacja trawnika, grabienie zeschniętych liści, ostatni oprysk przeciw grzybiczny Ema5, przygotowanie roślin do zimy. Rośliny kopczykujemy korą lub ziemią z kompostownika, owijamy agro-włókniną lub słomianymi chochołami. Młode drzewa mocujemy do bambusowych tyczek.
  • Pakiet „piękny trawnik” – w ramach tego pakietu, gwarantujemy piękny i zadbany trawnik. W trakcie co tygodniowych wizyt, nasi ogrodnicy wertykulują trawnik (jesienią i zimą) koszą, nawożą ProBio Emami, usuwają ręcznie chwasty. Jeżeli jest to konieczne nawozimy trawnik BOKASHI ProBiotics.
  • Pakiet „ogrodnik na telefon” – to prace na jednorazowe zlecenie. W czasie wizyty ogrodnik posadzi rośliny, przytnie żywopłot, uformuje krzewy. Mając na wyposarzeniu podstawowe narzędzia ogrodnicze takie jak: wertykulator, kosiarkę, podkaszarkę, nożyce do żywopłotu, wykorzysta je do wykonania zlecenia. Wycena zależy od wykonanych prac.
Zobacz również:
www.srodkiczystosci.com.plŚrodki czystości, chemia profesjonalna
www.zwalczaniekomarow.com.plOdkomarzanie, zamgławianie, oprysk
www.probioemy.waw.plŚrodki ochrony roślin, ekologiczny ogród
www.czyszczenie-wykladzin.com.plPranie dywanów, czyszczenie wykładzin
www.czyszczeniekostkibrukowej.waw.plCzyszczenie kostki brukowej
www.tchservice.plWdrażanie HACCP, dezynfekcja, deratyzacja
www.proceduryhigieniczne.plProcedury higieniczne i sanitarne
www.ekologicznyogrod.euProjektowanie ogrodów, ekologiczne uprawy