Piękny ogród to wizytówka domu. Właściwa aranżacja przestrzeni ogrodowej pozwala stworzyć wymarzone miejsce do odpoczynku oraz spędzania czasu w gronie najbliższych. Ogród wymaga odpowiedniej troski w postaci regularnej i starannej pielęgnacji oraz konserwacji.

Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi ogrodnicze w Warszawie, począwszy od projektowania ogrodów oraz ich założenie, aż po usługi z zakresu jego pielęgnacji oraz czyszczenia elementów ogrodowych. Dla klientów stworzyliśmy atrakcyjne cenowo pakiety usług.

Panują różne trendy w ogrodnictwie, którymi można się inspirować przy projektowaniu ogrodu. Niektórzy marzą, by mieć w Warszawie swój mały japoński ogród. Inni, by przestrzeń ta służyła przede wszystkim jako bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Bez względu na to, czy pragniesz koło swojego domu stworzyć mały ogród botaniczny z rzadkimi okazami roślinności oraz niebanalnymi połączeniami kolorów, czy preferujesz minimalistyczny ogródek z idealnie skoszonym trawnikiem i przyciętymi krzewami, każdy z nich wymagać będzie odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych. Nasza firma wykonuje ekologiczne usługi ogrodnicze w zakresie wszystkich typów roślinności. Podczas aranżacji ogrodów, współpracujemy ze znaną warszawską projektantką.

Celem naszej działalności jest wykonywanie proekologicznych usług ogrodniczych w niskiej cenie. Z nami dowiecie się Państwo jak działać zgodnie z naturą oraz jak wykorzystywać naturalne procesy biologiczne na swoją korzyść. Służymy również profesjonalnym doradztwem ogrodniczym – podpowiemy co zrobić z żółknącą trawą, obumierającą tują, chorą wiśnią, skarłowaciałą brzoskwinią oraz cuchnącym szambem. Jeśli Twój spokój zakłócają coraz powszechniej zasiedlające się mszyce na ulubionych różach, a między krzewami pojawiają się nie wiadomo skąd ślimaki, znajdziemy na to sposób. Pracujemy na ekologicznych (oraz atrakcyjnych cenowo) preparatach ProBio Emy, wykorzystujących pożyteczne mikroorganizmy. EmFarma, Ema5, Bokashi, przywracają w mikro florze gleby najbardziej optymalne warunki rozwoju uprawianych roślin. Regenerują ziemię, odtwarzają jej siłę rodną. Gleba odzyskuje zdolność samooczyszczania z substancji toksycznych i szkodliwych, poprawia się jej struktura oraz regulują się stosunki powietrzno–wodne.

Ogród marzeń jest już w zasięgu ręki! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług ogrodniczych. Wycena odbywa się indywidualnie, po wcześniejszych konsultacjach – dojeżdżamy do klientów w Warszawie oraz ustalamy potrzeby i cennik. Zapraszamy!

Zapraszamy do współpracy, życząc pozytywnych doświadczeń z ProBio Emami i firmą „POLESKA”