Jak dbać o ogród?

Jak profesjonalnie dbać o ogród? Kiedy przycinać krzewy, a kiedy podlewać kwiaty? Każdy marzy o pięknym ogrodzie jednak nie każdy potrafi dobrze się nim zająć. Należy pamiętać, że tylko odpowiednia pielęgnacja o rośliny i troska o ogród pozwala utrzymać go w pięknym i zachwycającym stanie, z bujnie rozwijającymi się roślinami i zadbanymi kwietnikami. Nasza firma Poleska 3 z Warszawy świadczy profesjonalne usługi ogrodnicze, pomaga zatroszczyć się o ogród oraz chętnie doradza w zakresie doboru odpowiednich środków i metod pielęgnacyjnych. Zapraszamy do współpracy!

Od założenia ogrodu, po kompleksową opiekę

Ogrodem zajmujemy się kompleksowo – począwszy od jego zaprojektowania, założenia, aż po ekologiczną pielęgnację. Współpracujemy z architektem krajobrazu z Warszawy – projektantką Kamilą Tomasiewicz, która zaprojektuje dla Państwa ogród marzeń, dobierając odpowiednią roślinność, stylowe elementy małej architektury oraz planując zagospodarowanie terenu zielenią. Oprócz projektu oferujemy również jego wykonanie oraz późniejsze doradztwo w zakresie ogrodnictwa i pielęgnacji. Przygotowaliśmy dla naszych Klientów z Warszawy i okolic pakiety pielęgnacji oraz konserwacji ogrodów – mogą to być jednorazowe wizyty naszych ogrodników, sezonowe (wiosenne, jesienne) oraz roczne. W ramach usług ogrodniczych wykonujemy takie czynności jak: wertykulacja trawników, pielęgnacyjne i korygujące cięcia drzew i krzewów, zaszczepienie ProBio Emów, prace porządkowe w ogrodzie, zabiegi rewitalizacyjne roślin, opryski drzew ekologicznymi środkami. W przypadku takiej potrzeby wykonujemy również renowację elementów ogrodowych, czyszczenie kostki brukowej oraz odkomarzanie przestrzeni ogrodu oraz domów. Posiadamy profesjonalny sprzęt ogrodniczy oraz doświadczenie w pracy z roślinami.

Oferujemy szeroki zakres usług ogrodniczych. Pracujemy jedynie na sprawdzonych, ekologicznych preparatach skomponowanych na bazie ProBio Emów. Zapraszamy do kontaktowania się z nami – wykonujemy usługi ogrodnicze na terenie Warszawy oraz w jej bliskich okolicach.

0 komentarzy

Odpowiedz

Chcesz wziąć udział w dyskusji?
Śmiało, napisz coś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *